Interiér

Dřevojas představuje přírodní dekor Organic

Příroda je neodmyslitelnou součástí našich životů. Dodává nám energii, sílu, zklidňuje mysl a poskytuje útočiště v nelehkých dobách. Není tedy divu, že se jí snažíme mít na dosah i v našich domovech, všude tam, kde je to možné. Tedy i v koupelně, kde se připravujeme na nastávající den, nebo naopak večer relaxujeme a chystáme se ke spánku.

Přírodní dekor Organic na umyvadlové skříni MODULE s keramickým umyvadlem Glance.

V hlavní roli příroda

Dekor Organic, od rakouské firmy Organoid Technologies, představuje na naší cestě v návratu k přírodě významný milník. V srdci rakouských Alp se pro jeho výrobu sbírá celá řada travin a rostlin a květin, které se následně lisují a zpracovávají za použití zelené energie. A co víc? Materiál je pojen bio pryskyřicí, která je v přírodě 100% rozložitelná. Při výrobě tak nevzniká žádný odpad, který by nebylo možné šetrným způsobem zpracovat.

Při výrobě dekoru se nepoužívají žádné biocidy, změkčovadla nebo rozpouštědla. Pouze biologická pojiva, jako je pryskyřice.

Zacíleno na lidské smysly

Přírodní materiál dodává výslednému produktu na atraktivitě, ale působí blahodárně i na naše další smysly, jako jsou čich a hmat. Zpracování materiálu je provedeno tak, aby byla zachována jeho surovost a autenticita. Dekor je díky tomu krásně voňavý a příjemný na dotek. Navíc se nemusíte bát, že by při kontaktu s dekorem docházelo k jeho poškození. Povrch v Dřevojasu ošetřujeme transparentním lakem, který materiál ochrání před degradací a působením vlhkosti.

Dekor Organic přinese do vaší koupelny kus přírody a promění ji v útulný prostor.

Originální nábytek

Přírodním dekorem se v nabídce Dřevojasu pyšní umyvadlové skříně z kolekce MODULE, která je rovněž letošní novinkou. Řada je silně ovlivněna minimalismem, nábytek má čistý povrch a zásuvky se otevírají pomocí systému Push-to-open.

V dekoru Organic vyrábíme jak umyvadlové skříně kolekce MODULE, tak i nízké doplňkové skříně.

Kolekce MODULE je velmi rozmanitá. Nabízí celou řad variant a rozměrů zásuvek. K dispozici jsou jedno, dvou nebo čtyřzásuvkováprovedení a hned tři elegantní umyvadla. Tenkostěnné nábytkové umyvadlo Glance, nebo umyvadla na desku Joy a Kube.


U koupelnového nábytku MODULE je dekor použit pro výrobu korpusu a čel zásuvek. Horní plátek skříní je vyroben v bílém odstínu.

Máte rádi přírodu? Zlákala vás myšlenka oživit vaši koupelnu novým nábytkem s dekorem Organic? Více informací včetně kompletní nabídky můžete najít na www.drevojas.cz.

Text a foto: Dřevojas – komerční sdělení

Jeden myslel na “Dřevojas představuje přírodní dekor Organic

Komentáře nejsou povoleny.