DOPORUČUJEMENOVINKA

Trapézové plechy: Více než jen střešní krytina

Trapézové plechy představují inovativní řešení pro váš dům. Jejich všestranné využití nabízí nejen skvělou ochranu, ale také mnoho estetických výhod pro moderní architekturu. V následujícím článku vás s tímto stavebním materiálem seznámíme blíže.

Co je to trapézový plech?

Jedná se o druh tvarovaného plechu, který je nejčastěji vyroben z mědi, oceli nebo hliníku. Právě ono tvarování pomocí prolisování činí z trapézových plechů tolik odolný a tuhý materiál. Není tedy divu, že se trapézový plech těší stále větší oblibě. Vždyť dokáže čelit i těm nejnepříznivějším vlivům.

Efektivní a ekonomické řešení vaší krytiny

Hledáte ideální krytinu pro váš dům, chatu, garáž nebo průmyslovou stavbu, která vydrží opravdu mnoho a nebude vás stát celé jmění? Pak je trapézový plech tím nejlepším řešením. Jeho vysoká míra odolnosti vám zaručí opravdu nesmírně dlouhou životnost. Ve firmě EVROmat nabízí navíc trapézové plechy s názvem EVROtrapéz, které mají nejrůznější povrchovou úpravu, takže se hodí opravdu ke každé stavbě. EVROtrapéz učiní z vaší stavby naprosto unikátní stavbu. Je jen na vás, který z nabízených produktů si vyberete. Mohlo by se zdát, že takto kvalitní krytina bude patřit k těm nejdražším na trhu. Příjemným překvapením ale je, že je tomu právě naopak. Trapézový plech se navzdory své dlouhé životnosti řadí mezi ty levnější krytiny.

Široká škála využití

Trapézový plech neslouží ve stavebnictví pouze jako střešní krytina. Díky výše zmíněným nejrůznějším povrchovým úpravám je často využíván také jako fasádní obklad, konstrukce garáží, průmyslových hal, či jako oplocení. Široké využití trapézového plechu jen potvrzuje jeho tolik stoupající oblibu a kvalitu tohoto materiálu.

Překvapivá lehkost

Při samotné montáži trapézového plechu vás zajisté překvapí jeho nízká hmotnost, kterou bezesporu oceníte.  Výhodou trapézového plechu je i jeho snadná a rychlá instalace. Bývá zpravidla prodáván jako tabule větších rozměrů. Třeba v EVROmatu můžete zakoupit EVROtrapéz v délce až 8m.

EVROmatu si vyberete

Využijte nabídky EVROmatu a zvolte pro svou stavbu ryze český výrobek. Navštivte nás a vyberte si to nejlepší řešení pro vaši stavbu.

Text a foto: EVROmat – komerční sdělení