DOPORUČUJEME

Plechová střecha: Moderní a odolné řešení pro váš dům

Říkáte si, že plechové střechy jsou vhodné pouze pro průmyslové a komerční budovy, a to kvůli jejich hlučnosti, ne příliš velké odolnosti a snadnému napadení korozí? Vězte, že těmto mýtům už dávno odzvonilo. Plechové střechy se totiž díky moderním technologiím staly velice populárními. Pojďme se společně podívat na jejich výhody.

Dlouhá životnost za málo peněz

Pokládáme-li novou střešní krytinu, chceme, aby nám na našem domě vydržela co možná nejdéle. Nikdo nechce měnit střechu každý rok. S plechovými střechami můžete být v tomto směru v naprostém klidu. Plechové střechy totiž vydrží desítky let bez potřeby základních oprav nebo dokonce výměn. Jejich odolnost vůči všem povětrnostním vlivům je bezkonkurenční. Už vždy zůstaňte v klidu při bouřce, silném větru či dokonce krupobití. Plechová střecha ochrání váš dům i vás samotné. Při volbě plechové střechy vás zajisté překvapí i její poměrně nízká cena, díky čemuž se řadí k těm nejlevnějším materiálům střešních krytin.

Snadná montáž ušetří čas i peníze

Plechové střechy se vyznačují také velice snadnou montáží, a to díky velkým dílům, z nichž se skládají. Tyto velké díly zaručují o mnoho rychlejší pokládku než jiné krytiny, takže si svou novou střechu budete moci užívat opravdu brzy. Výrazné zkrácení pracovní doby potřebné k položení plechové střechy nám navíc ušetří i finance za odpracované hodiny.

Nízkou hmotnost oceníte u starých staveb

Dalším nesmírným plusem plechových střech je jejich opravdu nízká hmotnost. Díky tomu jsou vhodné pro všechny typy staveb, zejména pak pro staré budovy, u nichž jsme nuceni provést rekonstrukci střechy. S plechovou střechou se nemusíte bát, že by starý (byť stabilní) krov vaši novou střechu neunesl.

Široká škála designu

V neposlední řadě vás určitě potěší i obrovský výběr barev a nejrůznějších tvarů, což dělá z plechových střech opravdu populární typ střešní krytiny. Vyberte tu nejlepší plechovou střechu, která udělá z vašeho domu moderní a jedinečnou stavbu.

Největší výběr plechových střech nabízí firma EVROmat. Největší český výrobce plechových střech. Profesionálové z EVROmatu vědí, že střechu netvoří pouze střešní krytina. Aby svou funkci plnila opravdu na sto procent, je potřeba zvolit také správnou izolaci, střešní okna, okapové systémy a další klempířské prvky. Prohlédněte si celou nabídku produktů a dopřejte své stavbě to nejlepší.

Text a foto: EVROmat a.s. – komerční sdělení