DOPORUČUJEMEInspirace

Designový krb s prvky luxusu, který zároveň perfektně hoří? To jsou naše krby ROCAL!

Jaký zvolit ideální druh vytápění pro svůj domov je momentálně aktuální téma pro mnoho rodin. Ať už patříte mezi skupinu lidí, která chce krb využívat jako hlavní zdroj vytápění nebo si krb chcete pořídit jako doplněk do vašeho interiéru, očekáváte od něj především funkčnost a perfektní technické vlastnosti.

Naše společnost je distributorem španělské značky Rocal, která oba tyto prvky splňuje. Díky svému přístupu, high-tech metodám a ručnímu zpracování se krby Rocal mohou pyšnit nejen estetickým, ale také funkčním designem, který mezi ostatními krby vyniká především svou originalitou.

Foto: ROCAL

Všechny produkty také splňují standard ECODESIGN 2022, jenž svým výrobkům, které spalují dřevo, garantuje vysoký výkon s minimálním dopadem na životní prostředí. Vhodným topivem pro všechny naše produkty jsou tedy dřevo a dřevěné brikety.

Firma Rocal v roce 2022 oslavila již 40 let působení na trhu, což jen podtrhuje letité zkušenosti a kvalitu, která se promítá do všech jejich výrobků.

Foto: ROCAL

Je možné vybírat z nepřeberného množství modelů, kde velmi oblíbeným typem je například centrální model RONDE CENTRAL, nebo závěsný krb DROP. Ve většině případů jsme také schopni vyhovět přání zákazníka v případě speciálních úprav.

Foto: ROCAL

Mnoho dalších fotografií a jednotlivých typů krbů nebo krbových kamen můžete naleznout na našich webových stránkách www.flamen.cz nebo na našem facebookovém účtu a také Instagramu.

Text a foto: FLAMEN – komerční sdělení