Bydlení

Bydlení ve stylu Zen & Lagom

Nejen my v ASSO víme, že v jednoduchosti je krása. Vědí to i vyznavači japonského myšlení Zen anebo milovníci švédského trendu Lagom. Ačkoliv je Japonsko od Švédska vzdušnou čarou přes 12 000 km, co se týče interiérového designu k sobě mají hodně blízko.

Jak Zen, tak Lagom v sobě skrývá prvky minimalismu, jednoduchosti, střídmosti, praktičnosti a elegance. Typickým prvkem je harmonie a soulad s přírodou. Základem je využívání přírodních tónů v odstínech bílé, krémové, béžové, taupe, greige, cihlové, hnědé a černé ve spojení se dřevem.

Existuje tedy nějaký způsob, jak ctít daný styl, a ještě přitom být eko – friendly?

V ASSO si vyberete ať už se rozhodnete pro jakýkoliv styl. Kromě klasických keramických obkladů a dlažeb v přírodních tónech minimalistického designu můžete svůj interiér ve stylu Zen / Lagom doplnit o keramickou dlažbu v designu dřeva.

Otevřená koupelna v designu naplaveného dřeva v kombinaci s mozaikou v designu kamene a výmalbou.Přestože jsou jednotlivé struktury citlivě rozděleny do několika zón, neztrácí prostor koupelny celistvý barevný soulad. ASSO
Keramická dlažba v designu dřeva není určená jen na podlahu. Využijte efektu dřeva i pro obložení stěn a vyhrajte si s barevnou škálou dané kolekce. Kombinujte danou kolekci jak se Vám zlíbí a neporažte u toho ani jeden jediný strom. Nejenže ochráníte přírodu, ale navíc dodáte Vašemu prostoru šmrnc. ASSO

Naše široká škála kolekcí Vám umožní nejen dodržet Vámi vybraný styl interiéru, ale pomocí na sebe navazujících venkovních kolekcí dokážete vytvořit jeden ucelený prostor v jednotném designu. Veškeré námi nabízené keramické obklady a dlažby mají navíc ekologické certifikáty, jsou UV rezistentní, mrazuvzdorné a nenasákavé. Jejich údržba je velmi snadná a tak budete mít dostatek času na vše, co je pro Vás důležité.

Přesvědčte se na vlastní kůži, že pro nás není žádný styl překážkou.

Navštivte náš showroom v centru Prahy na adrese Biskupská 8, Praha 1

www.asso.cz / www.assoplus.cz

Text a foto: ASSO