Interiér

Jak na úložný prostor v koupelně?

Trápí vás v koupelně neustálý nepořádek? Řešíte absenci úložného prostoru improvizacemi? Tam, kde je problém, obvykle bývá i řešení. V našem případě jich je hned několik v podobě doplňkových skříní, galerek a jiného nábytku s úložným prostorem.

Doplňkové skříně jsou sázkou na jistotu

Pokud vám v koupelně chybí úložný prostor, vsaďte na samostatné skříně. Jejich výběr je velký, ať už co se týče rozměrů, provedení, povrchových úprav a dalších volitelných prvků. Vždy ale vycházejte z velikosti koupelny, z vašich představ a nakonec i požadavků.

Dřevojasu nabízíme hned několik typů skříní, navržených tak, aby je bylo možné použít v jakékoliv koupelně a za jakékoliv situace. K dispozici jsou skříně dvoudveřové, do větších koupelen i čtyřdveřové, skříně doplněné praktickými zásuvkami nebo košem na prádlo.

Výhodou velkých koupelen je dostatek prostoru, který můžete obsadit většími skříněmi s různým provedením a řešením úložného prostoru.

Malé koupelny se můžou občas jevit jako problémové. Spoustu místa vám zabírá pračka, umyvadlová skříň a na nic jiného už nezbývá místo. I tak ale můžete popřemýšlet a vydat se cestou doplňkových skříní. Díky tomu získáte plnohodnotný úložný prostor a vaše koupelna nebude působit „přeplněně“.

Další možností je místo jedné skříně pořídit dvě, ale menší. Že se vám to nezdá? Představte si situaci v koupelně, kde máte pračku a na skříň nezbývá místo. Problém můžete vyřešit horní závěsnou skříní.

Umyvadlové a odkládací desky vás překvapí

Pokud sledujete současné trendy v koupelnovém nábytku, jistě vaší pozornosti neušly umyvadlové desky, které jsou alternativou ke stále oblíbeným umyvadlovým skříním. Výhodou desek ale není jen jejich minimalistický charakter. Velkou roli zde hraje i jejich vzdušnost a odkládací prostor po bocích umyvadla.

Umyvadlová deska je vhodným a vzdušným řešením i z pohledu úložného prostoru.

Desky jsou navíc i velmi flexibilní a můžete si je různými způsoby kombinovat s jinými prvky, díky kterým si můžete zvětšit úložný prostor. Příkladem může být kombinace umyvadlové desky s odkládací deskou s dalším místem pro uložení ručníků, osušek a jiných předmětů. Pokud by ani to nestačilo, můžete desky doplnit praktickými zásuvkami.

Výhody umyvadlových desek oceníte i v neobvyklých případech, například v koupelně s výklenkem, kam horko těžko umístíte umyvadlovou skříň. Díky flexibilitě desek si můžete zvolit jejich šířku a přesně zaplnit daný prostor.

Umyvadlová deska je vhodným řešením pro nestandardní situace, například v koupelně s výklenkem.

Galerky s úložným prostorem pro každého

Benefitem zrcadlových skříní je kromě možnosti osvětlení i úložný prostor, který je vhodný spíše pro menší hygienické potřeby. V Dřevojasu máme velké množství galerek s různými parametry. Díky nastavitelným policím, které vyrábíme v dřevěném i skleněném provedení, si navíc můžete prostor rozdělit na různě velké sekce a dle libosti si je přizpůsobit. Pokud jste početná rodina, určitě volte variantu více dveřové galerky. Nejenže bude mít každý člen svoji zrcadlovou plochu, ale přístupný i vlastní prostor v galerce.

Kompletní nabídku a další informace o doplňkových skříních, galerkách nebo konceptu umyvadlových desek se dozvíte na www.drevojas.cz.

Text a foto: Dřevojas – komerční sdělení