Stavba

Kolik stojí Váš čas?

V sezóně aplikace ochranných nátěrů na dřevo si vám dovolujeme poskytnout inspiraci a odpověď na otázku v úvodu. Kolik stojí váš čas? Kolik času potřebujete a jaké jsou náklady na vámi prováděnou aplikaci či údržbu dřevěných prvků v exteriéru?
Seznamte se s unikátní ochranou dřeva v exteriéru v jednom pracovním kroku Flügger Impredur Nano olej na dřevo v exteriéru.

Některé věci jsou s přibývajícím věkem krásnější

Dřevěné domky, ploty, terasy, fasády – a to ve všech velikostech, tvarech a stylech, a je pro ně typické, že stárnou s grácií. Tedy pokud se o ně staráte. Proto jsme vyvinuli Impredur Nano olej nové generace. Pro ty, kteří chtějí chránit a zachovat to nejkrásnější co máme – svůj domov.

Krásné a surové dřevěné fasády a terasy

Pokud máte dřevěný plot, fasádu nebo terasu a chcete zachovat přirozený vzhled dřeva, pak je Flügger Impredur Nano Wood Oil tou správnou volbou. Flügger Impredur Nano Wood Oil je speciální olej, který zanechá povrch odpuzující vodu a zároveň zdůrazňuje přirozenou záři a barvu dřeva.

Flügger Impredur Nano Wood Oil

je vodou ředitelný ochranný olej na dřevo založený na speciálním alkydovém pojivu na bázi nano technologie v celé řadě atraktivních odstínů (po kliknutí na obrázek se zobrazí vzorkovnice).
Poskytuje dřevu extrémně vodoodpudivý efekt. Obsahuje velké množství UV-filtru, má výjimečnou penetrační schopnost, brání vzniku prasklin, plísní a řas.
Používá se v exteriéru k ošetření dřevěných fasád, konstrukcí a zahradního nábytku, dřevěné terasy apod.

Proč Flügger Impredur Nano Wood Oil?

  • výrazná úspora nákladů
  • jednoduchá aplikace v jednom napouštěcím nátěru
  • unikátní Nano technologie s životností až 5let
  • velmi jednoduchá renovace a údržba – v případě potřeby stačí aplikovat jeden udržovací nátěr
  • široká škála atraktivních odstínů
  • ideální volba na dřevostavby a roubenky

Autor: Zuzana Piňos, foto archiv Flügger A/S – komerční sdělení