Inspirace

Kvalitní obklady a dlažby v centru Prahy

Ryze česká rodinná firma ASSO se zabývá dovozem a prodejem designových, prvotřídních obkladů a dlažeb už řadu let. Na trhu se pohybuje od roku 1993, kdy začala dovážet luxusní stavební keramiku z Itálie.

Díky dlouholetým zkušenostem s dovozem, se společnost ASSO velmi dobře orientuje na evropském trhu a nabízí bohatý výběr obkladů a dlažeb od těch nejvýznamnějších světových výrobců. Přitom však stále upřednostňuje kvalitu před kvantitou.  I proto je od roku 2005 držitelem certifikátu ISO.

Sortiment firmy ASSO zahrnuje nejen „základní“ obklady a dlažby, ale i materiály pro venkovní použití, mozaiky, cihly a cihelné pásky, sanitární keramiku, koupelnový nábytek, svítidla nebo designová topná tělesa do koupelen.

V ASSO prodávají pouze to, s čím mají osobní zkušenost a jsou tak schopni kvalifikovaně, věcně a upřímně poradit s čímkoliv ze světa koupelen, kuchyní, garáží, teras, vinoték, fasád, příjezdových cest nebo bazénů.

Firma je přímým dovozcem veškerých produktů, které nabízí, a zaručuje tak krátké dodací lhůty a bezproblémový záruční/pozáruční servis. Zároveň zprostředkovává služby ověřených architektů, stavebních společností, montážních firem.

Nadstavbou je pak takzvaná miniprezentace, kdy vyškolený pracovník firmy ASSO přiveze vzorky obkladů, dlažeb, mozaik a dalších prvků až k vám domů, kde zároveň zaměří prostor a následně zpracuje návrh a cenovou nabídku. Výhodou miniprezentace je nejen zřejmá časová úspora, ale i fakt, že můžete svou představu vyslovit přímo na místě realizace a vyhnout se tak neoblíbeným scénářům, kdy se vybraný produkt do vašeho interiéru nehodí anebo nelze namontovat. S nabídkou firmy se můžete seznámit v showroomu ASSO, který sídlí přímo v centru staré Prahy,  pár kroků od Náměstí Republiky.

Kontakt:  Showroom ASSO,Biskupská 8, Praha 1 – Nové Město, +420 222 326 701, office@asso.cz, www.asso.cz www.assoplus.cz

Text a foto: ASSO