Inspirace

Máte chuť na změnu v ložnici? Pořiďte si 3D povlečení!

3D povlečení je hitem už několik sezón. Není se čemu divit, mezi obvyklými kytičkovými nebo geometrickými vzory si ho totiž okamžitě všimnete. Stejně se bude chovat i v ložnici. Nemusíte strávit dlouhé hodiny přemýšlením, jak sladit jednotlivé prvky. Postel s 3D povlečením bude dominantou pokoje a vám pak už stačí pořídit jen nábytek a doplňky v neutrálních barvách.

Spánek pod hvězdnou oblohou nebo uprostřed tónů symfonie?

Kouzlo 3D povlečení je v tom, že potisky vypadají velmi realisticky. Moderní technologie umožňují tisk podle virtuálních předloh a dokážou vykreslit vzory tak, že opticky vystupují z povrchu. Stíny v lese mají hloubku, psí oči vás skoro donutí dojít do kuchyně pro pamlsek. Nebo chcete raději romantiku pod svitem hvězd? Připomínku dovolené v cizině? Vzorů je opravdu velké množství, od domácích mazlíčků až po světově proslulé památky.

Základem je kvalitní materiál

Stejně jako při koupi jiných lůžkovin, i u tohoto druhu povlečení si vždy pečlivě prostudujte složení. Je pravda, že na polyesterových tkaninách barvy déle a lépe drží, na druhou stranu pro kvalitní spánek potřebujete spíš povlečení z prodyšných přírodních materiálů, jako je 100% bavlna. Velký výběr 3D povlečení z bavlny má například jihočeská firma Kvalitex.

Ideální dárek pro děti i dospělé

Jakmile máme vlastní bydlení, výběr jakéhokoliv doplňku do bytu je pro nás radost. Děti ale na měkké praktické dárky moc zvědavé nejsou. Jakmile přejde okouzlení Krtečkem a jinými dětskými hrdiny, stává se nákup povlečení spíš povinností.

3D povlečení ale může dětský pokoj proměnit tak, aby se jim opravdu líbil. Zvlášť, když se naučí pečlivě stlát a nechají tak plastickou kresbu fotografií vyniknout. Žádné nudné puntíky nebo kostky. Zkuste je touto zábavnou cestou přivést k pravidelnému úklidu pokoje.

Rozhodli jste se změnit tvář vaší ložnice hned teď? 3D povlečení si můžete objednat v pohodlí domova na e-shopu firmy Kvalitex.

Text a foto: Kvalitex – komerční sdělení