Inspirace

Malebný lázeňský resort nedaleko Prahy

Lázeňský resort rodinného typu s kapacitou přes 250 lůžek, leží v obci Mšené-lázně nedaleko Prahy, mezi městy Slaný a Roudnice nad Labem. Lázeňský resort je stále zaměřen především na léčbu pohybového ústrojí a léčbu pooperačních stavů, ale oblíbený je v dnešní době také pro odpočinek a pohodu, které nabízí každému pohodovému klientovi. Pro svou polohu, krásné a udržované prostředí, genius loci historických budov a skvělé služby profesionálního personálu, se zdejší lázně těší stále větší oblibě klientů, kteří si potřebují odpočinout, narovnat záda, ulevit bolavým kloubům a nechat se hýčkat při masážích, koupelích a oblíbených zábalech zdejší vynikající mšenské lázeňské slatiny.

Relaxujte ve dvou

K oblíbeným lázeňským pobytům patří Antistresový pobyt, Zadáno pro ženy či víkend manažer. Vyhledávané jsou také pobyty pro seniory. Najít je můžete pod názvy Léčebný pobyt light, Léčebný pobyt 50+ či Týdenní léčba slatinou.

Během pobytu si pak společně můžete užít skupinové procedury.  Vybrat si můžete třeba cvičení na míčích, aguagymnastiku nebo nordic walking. Intenzivní chůze se provádí v nádherné přírodě, která obklopuje lázeňské domy. Posílíte si tak zdraví a navíc naplno nasajete i tu pravou lázeňskou atmosféru.  A pokud se budete chtít nechat hýčkat ve dvou pak zvolte určitě Duo masáž pro dva.

Další informace o Lázních Mšené, nabízené pobyty, programy a přehled více než 100 lázeňských léčebných i relaxačních procedur naleznete na www.msene.cz nebo volejte na tel.: 416 866 007,008.

Text a foto: Lázně Mšené – komerční sdělení