Bydlení

Špičkové technologie i design: nová americká chladnička s integrovanou kamerou v elegantním designu blackSteel

Německé technologie, americký design, kosmopolitní spotřebič: nejnovější kombinovaná side-by-side chladnička s mrazničkou Siemens přinese do vaší domácnosti to nejlepší z celého světa. Kartáčovaný kovový povrch a čisté linie doplňují uvnitř ty nejmodernější technologie. Integrované kamery umožňují kdykoli a kdekoli zkontrolovat obsah chladničky, která navíc nabízí čerstvé kostky ledu i tříšť stisknutím tlačítka, dokáže udržet potraviny déle čerstvé a díky technologii noFrost se nemusí odmrazovat.

Zábava v úchvatném designu

Možnost zkontrolovat obsah chladničky se hodí nejen ve chvíli, když cestou z práce přemýšlíte o tom, co připravíte k večeři. Také při spontánním pozvání přátel na drink stačí letmý pohled na mobil, abyste získali dokonalý přehled o aktuálních zásobách v přihrádce na nápoje. S ledovými kostkami nebo tříští do koktejlů si nemusíte dělat žádné starosti, jediným stisknutím naplníte jednu sklenici za druhou, navíc ji při tom můžete efektně nasvítit.

Pro zdravý životní styl

Důmyslný systém chlazení multiAirflow a speciální zóny hyperFresh plus udržují maso, ryby, ovoce i zeleninu déle čerstvé a plné vitamínů. Maso a ryby díky nižší teplotě v přihrádce, pro ovoce a zeleninu je zase možné upravit vlhkost.

Dokonalý přehled

Mimořádně chytré a čisté je také vnitřní uspořádání spotřebiče. Velké LED světlo osvětluje každý roh a nabízí dokonalý přehled o vložených potravinách, abyste nic nepřehlédli. Průhledné, skleněné poličky v chladící i mrazící části lze výškově nastavit. Flexibilní jsou i přihrádky. Big box v mrazící části slouží k uložení extra objemných potravin.

Dobrá rada vždy po ruce

Aplikace Home Connect vám pomůže snížit množství vyhazovaných potravin z důvodu zbytečného dokupování toho, co doma ještě máte, nebo kvůli špatnému skladování. Dokáže totiž rozpoznat desítky druhů ovoce a zeleniny a  poradit to nejlepší místo pro jejich optimální uskladnění. Upozorní také na to, když potravina do ledničky vůbec nepatří (jako například avokádo, rajčata nebo citrusy).

Více informací na: www.siemens-home.bsh-group.com/cz

Text a foto: BSH domácí spotřebiče s.r.o., Siemens – komerční sdělení