Bydlení

S elektrickým kráječem potravin Gorenje ušetříte spoustu času

Rádi byste v kuchyni zažívali ještě větší komfort? Jste milovníci čerstvě nakrájené šunky na tenké plátky? Nepovede se vám pokaždé ukrojit chléb rovně? Pak je pro vás správnou volbou kráječ potravin. Vyberte si ten pravý, který hravě zvládne nakrájet co největší množství různých surovin.  Elektrický kráječ potravin Gorenje vám dokáže ušetřit mnoho námahy a příprava vašich oblíbených pokrmů s ním bude o poznání snazší a pohodlnější.

Elektrický kráječ Gorenje R506E doplní svým designem každou kuchyni. S výkonem motoru 160 W a nožem z nerezové oceli bez problémů nakrájí sýry, vykouzlí tenké plátky trvanlivých salámů, sušené, nebo klasické šunky
a úhledné plátky pečiva. Velkou výhodou je, že na rozdíl od ručního zpracování jsou plátky přesně tak široké, jak potřebujete. Sílu si můžete nastavit od nuly až do 15 mm. Samozřejmostí je snadná údržba a tichý provoz. Stabilitu zajišťují protiskluzové nožičky, které udrží kráječ na místě na jakémkoliv povrchu. Jednoduché ovládání zvládne opravdu každý.

Pokrmy připravené pomocí elektrického kráječe potravin oceníte třeba při přípravě většího pohoštění. Nejenže ušetříte mnoho času, ale naservírované jídlo bude vypadat na talíři prostě skvěle, jedna nakrájená část jako druhá. S tímto šikovným pomocníkem zvládnete připravit spoustu chutných pokrmů s minimálním úsilím.

Více informací: www.gorenje.cz

Text a foto: Gorenje – komerční sdělení